Співпраця з університетом Німеччини

Співпраця нашої кафедри з Університетом прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM), Гессена, м. Фрідберг, Німеччина продовжується вже 3 роки

Співпраця: протягом цього часу викладачі, аспіранти та студенти кафедри активно проходили наукове стажування у THM, підвищуючи свою кваліфікацію, та приймали участь в міжнародних семінарах, серед яких:

• проф. Пересада С. М. та доц. Ковбаса С. М. [1], [6], [9] представили останні наукові розробки кафедри щодо адаптивних і робастних методів керування електромеханічними системами з асинхронними двигунами (АД);
  • проф. Толочко О. І., займалася удосконаленням таких сучасних методів оптимізації керування синхронними двигунами (СД), як «Максимальний момент на ампер» (MTA), «Максимальний момент на вольт» (MTV), а також тризонним регулюванням швидкості СД;
  • ст. викл. Приступа Д. Л. [5] займався питанням визначення параметрів моделі СД з постійними магнітами;
  • магістр, а згодом – аспірант Пушніцин Д. С. за сприянням програми Erasmus+ займався написанням магістерської дисертації на тему «Оптимальне керування електричним транспортним засобом (ЕТЗ)», для чого він розробив і протестував інвертор і алгоритми керування для регулювання приводу ЕТЗ [2], [3]. Задачею другого стажування стало визначення параметрів АД з короткозамкненим ротором та налаштування системи векторного керування ним [4].
  • численні зустрічі представників нашої кафедри по впровадженню програми подвійного диплому [6], [7], [8], [9] дозволили двоїм магістрам Варволіку В. В. і Сливканичу М. В. [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16], [17],  [18] пройти стажування в університеті THM, під час якого вони взяли участь у розробці автономної моделі роботизованого автомобіля для міжнародних змагань ‘Carolo Cup’.

На сьогодні, досягнута нова угода про програму – співпраця, в рамках якої наші студенти приймуть участь у розробці електроприводу автомобілю для конкурсу ‘Formula E Student’.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.07.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу. Детальніше