Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Стажування в Університеті THM

Стажування в Університеті THM Пушніцина Д. С.

Стажування в Університеті THM Дмитра Пушніцин – відмінника навчання, студента 5-го курсу. Він пройшов конкурсний відбір на участь в програмі стажування з  Університетом Technische Hochschule Mittelhessen м. Гіссен, Німеччина.  В рамках культурної програми стажування Дмитро Пушніцин відвідав місто Вісбаден, Німеччина.

В процесі стажування Дмитро досліджував проблему ідентифікації параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором.

Дмитро в парку університету

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП

По центру – Дмитро Пушніцин та доц. к.т.н. кафедри АЕМС-ЕП Ковбаса С. Н.

Студенти на вокзалі потягів

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП
Дмитру дуже сподобалося стажуватися в цьому університеті. У подальшому, він ще декілька разів відвідував THM з науково-практичним стажуванням.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования