Стажування у Фрідбергу, Німеччина

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування в Німеччині

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування за кордоном у м. Фрідберг, Гессен, Німеччина. Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Ковбаса С. М. перебував в Університеті прикладних наук Німеччини THM (Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences).

Перебуваючи в цьому університеті він проводив науково-дослідну роботу сумісно з составом університету щодо новітних методів векторного керування асинхронним електроприводом.

Також разом з їхніми співробітниками він дізнався декілька технічних рішень щодо програмування мікропроцесорів, які згодом стали основою для реалізації повноцінних робочих контронтролерів для силових застосувань, як для електроприводу трамваю тощо.

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування

Ковбаса Сергій Миколайович на фоні міста Фрідберг, Німеччина

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.