Стажування у Фрідбергу, Німеччина

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування в Німеччині

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування за кордоном у м. Фрідберг, Гессен, Німеччина. Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Ковбаса С. М. перебував в Університеті прикладних наук Німеччини THM (Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences).

Перебуваючи в цьому університеті він проводив науково-дослідну роботу сумісно з составом університету щодо новітних методів векторного керування асинхронним електроприводом.

Також разом з їхніми співробітниками він дізнався декілька технічних рішень щодо програмування мікропроцесорів, які згодом стали основою для реалізації повноцінних робочих контронтролерів для силових застосувань, як для електроприводу трамваю тощо.

Ковбаса Сергій Миколайович проходить стажування

Ковбаса Сергій Миколайович на фоні міста Фрідберг, Німеччина

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення