Стажування в Університеті THM

Стажування в Університеті THM Пушніцина Д. С.

Стажування в Університеті THM Дмитра Пушніцин – відмінника навчання, студента 5-го курсу. Він пройшов конкурсний відбір на участь в програмі стажування з  Університетом Technische Hochschule Mittelhessen м. Гіссен, Німеччина.  В рамках культурної програми стажування Дмитро Пушніцин відвідав місто Вісбаден, Німеччина.

В процесі стажування Дмитро досліджував проблему ідентифікації параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором.

Дмитро в парку університету

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП

По центру – Дмитро Пушніцин та доц. к.т.н. кафедри АЕМС-ЕП Ковбаса С. Н.

Студенти на вокзалі потягів

Стажування в Університеті THM студент з кафедри АЕМС-ЕП
Дмитру дуже сподобалося стажуватися в цьому університеті. У подальшому, він ще декілька разів відвідував THM з науково-практичним стажуванням.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення