Семінар у м. Фрідберг

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП. Фахівці кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М. та к.т.н. доц. Ковбаса С. М. прийняли участь в міжнародному семінарі “Advanced control in power systems and drives 2016”, який відбувся у м. Фрідберг, Німеччина.

Ковбаса С. М. на початку своєї доповіді на конференції у м. Фрідберг

Проф. д.т.н. Пересада С.М., і доц. к.т.н. Ковбаса С.М. зробили доповідь на тему “Покращене бездавачеве векторне керування швидкістю асинхронного двигуна”(Advanced speed sensorless vector control of induction motors).Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП   Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

На фото – учасники конференції з Університету прикладних наук та інших світових ВНЗ.

С. М. Ковбаса біля закордонної моделі електромобіля

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.