Семінар у м. Фрідберг

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП. Фахівці кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М. та к.т.н. доц. Ковбаса С. М. прийняли участь в міжнародному семінарі “Advanced control in power systems and drives 2016”, який відбувся у м. Фрідберг, Німеччина.

Ковбаса С. М. на початку своєї доповіді на конференції у м. Фрідберг

Проф. д.т.н. Пересада С.М., і доц. к.т.н. Ковбаса С.М. зробили доповідь на тему “Покращене бездавачеве векторне керування швидкістю асинхронного двигуна”(Advanced speed sensorless vector control of induction motors).Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП   Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

На фото – учасники конференції з Університету прикладних наук та інших світових ВНЗ.

С. М. Ковбаса біля закордонної моделі електромобіля

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення