Навчання магістрів в Німеччині

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП. Відбулися переговори про створення програми подвійного диплому магістра між НТУУ “КПІ” та Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences.
Навчання магістрів може бути розпоширено в рамках програми подвійного диплому. Студенти нашої кафедри зможуть вивчати частину дисциплін магістерського циклу в Німеччині.

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

На фото – представники університету THM та зав. кафедри АЕМС-ЕП “КПІ” проф. д.т.н. С. М. Пересада ведуть перемовини.

UPD. В рамках пілотної роботи цього проекту двоє магістрів в 2017 та 2018 році вже проходили стажування по програмі подвійного диплому – дивись посилання та інші.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.