Навчання магістрів в Німеччині

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП. Відбулися переговори про створення програми подвійного диплому магістра між НТУУ “КПІ” та Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences.
Навчання магістрів може бути розпоширено в рамках програми подвійного диплому. Студенти нашої кафедри зможуть вивчати частину дисциплін магістерського циклу в Німеччині.

Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП Навчання магістрів в Німеччині від кафедри АЕМС-ЕП

На фото – представники університету THM та зав. кафедри АЕМС-ЕП “КПІ” проф. д.т.н. С. М. Пересада ведуть перемовини.

UPD. В рамках пілотної роботи цього проекту двоє магістрів в 2017 та 2018 році вже проходили стажування по програмі подвійного диплому – дивись посилання та інші.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення