факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Презентація конкурсу Carolo Cap

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП. Викладачі, аспіранти і студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) прийняли участь у воркшопі. Дмитро Нойбауер зробив доповідь на тему «Проекти орієнтовані на студентів і аспірантів».

Доповідь присвячена інноваційним методам навчання і професійної орієнтації, які базуються на залученні обдарованих молодих спеціалістів до цікавих науково технічних розробок.
Зокрема, Дмитро Нойбауер розповів про умови участі в престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap, який проводиться в Технічному університеті Брауншвейга (Німеччина).

Він відмітив основні задачі наукового і технічного характеру, які стоять перед учасниками конкурсу, і розповів про перспективи, що відкриваються перед фіналістами конкурсу. Презентація доповіді Дмитра Нойбауера наведена для ознайомлення, використання матеріалів презентації можливе тільки з дозволу автора.

завантажити

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления