Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Презентація конкурсу Carolo Cap

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Презентація конкурсу Carolo Cap 2016 кафедри АЕМС-ЕП. Викладачі, аспіранти і студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) прийняли участь у воркшопі. Дмитро Нойбауер зробив доповідь на тему «Проекти орієнтовані на студентів і аспірантів».

Доповідь присвячена інноваційним методам навчання і професійної орієнтації, які базуються на залученні обдарованих молодих спеціалістів до цікавих науково технічних розробок.
Зокрема, Дмитро Нойбауер розповів про умови участі в престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap, який проводиться в Технічному університеті Брауншвейга (Німеччина).

Він відмітив основні задачі наукового і технічного характеру, які стоять перед учасниками конкурсу, і розповів про перспективи, що відкриваються перед фіналістами конкурсу. Презентація доповіді Дмитра Нойбауера наведена для ознайомлення, використання матеріалів презентації можливе тільки з дозволу автора.

завантажити

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования