Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Завершення стажування в Німеччині

Завершення стажування в Німеччині Дмитра Пушніцина

Стажування в Німеччині студента кафедри Дмитра Пушніцин, магістранта НТУУ «КПІ» завершено. В період з 17.03.2016 по 14.06.2016  він перебував по програмі стажування у Німеччині Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі ІЕМ, лабораторії інтелектуальних систем та теорії керування. Метою його візиту, за сприянням програми Erasmus+, було написання магістерської дисертації на тему «Оптимальне керування електричним транспортним засобом».

Завданнями Д. Пушніцина були розробка і тестування інвертора, алгоритмів керування для регулювання приводу електричного транспортного засобу.

electr_cart

Висновок про перебування Пушніцина Дмитра в Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі Informationstechnik – Elektrotechnik – Mechatronik (Оригінал відгукупереклад відгуку).

ЗВІТ про проходження навчання/стажування (за кордоном)

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования