Завершення стажування в Німеччині

Завершення стажування в Німеччині Дмитра Пушніцина

Стажування в Німеччині студента кафедри Дмитра Пушніцин, магістранта НТУУ «КПІ» завершено. В період з 17.03.2016 по 14.06.2016  він перебував по програмі стажування у Німеччині Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі ІЕМ, лабораторії інтелектуальних систем та теорії керування. Метою його візиту, за сприянням програми Erasmus+, було написання магістерської дисертації на тему «Оптимальне керування електричним транспортним засобом».

Завданнями Д. Пушніцина були розробка і тестування інвертора, алгоритмів керування для регулювання приводу електричного транспортного засобу.

electr_cart

Висновок про перебування Пушніцина Дмитра в Technischen Hochschule Mittelhessen в підрозділі Informationstechnik – Elektrotechnik – Mechatronik (Оригінал відгукупереклад відгуку).

ЗВІТ про проходження навчання/стажування (за кордоном)

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016 стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

стажування в Німеччині Пушніцин Д. С. 2016

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення