факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Депутат европейського парламету

Депутат парламенту

Депутат парламенту Європи відвідав кафедру АЕМС-ЕП. Це видатний випускник кафедри – Марков Хельмут разом із своїми синами.

Депутат парламенту Європи з кафедри АЕМС-ЕП

Марков Хельмут – видатний діяч Німеччини, працював членом європейського парламенту, Міністром фінансів, федеративної землі Бранденбург та є вагомою фігурою в німецькій політиці.

У 1970-1976 роках Марков Х. навчався на нашій кафедрі, отримав диплом і у 1984 році захистив кандидатську дисертацію під керівництвом тодішнього завідуючого кафедри проф. Поповича М.Г.

Доц. Ковбаса С.М. доц. Король та асистент Приступа Д.Л. провели екскурсію і розповіли видатному випускнику про нові розробки кафедри і особливості підготовки фахівців у сьогоднішніх реаліях. Почесний гість був приємно вражений рівнем технічного оснащення лабораторій кафедри.

Також поважний гість відвідав інші місця, де пройшли його студентські роки і де він працював як молодий науковець.

Депутат парламенту Європи з кафедри АЕМС-ЕП

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления