Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Партнер кафедри

Компанія “Італ-Техно”

Кафедра АЕМС ЕП плідно співпрацює з компанією “Італ-техно”. В рамках цієї співпраці, наш випускник Володимир Кампі, який є керівником компанії “Італ-Техно”, приймав участь у оновленні освітньої програми підготовки бакалаврів та надав сучасне лабораторне обладнання, призване підвищити зацікавленість здобувачів до навчання та ознайомити їх із сучасними розробками в галузі електроприводів турбомеханізмів.

Наступна інформація з дозволу пана Кампі взята з сайту компанії “Італ- Техно”.

“Електротехнічна промисловість у найширшому сенсі включає в себе безліч виробничих секторів, характеристики яких не можна безпосередньо порівнювати, але всі вони відносяться до однієї галузі через товари, що пов’язані з виробництвом, транспортуванням, перетворенням і використанням електроенергії. Висока технологічність електротехнічної продукції, необхідність її постійної модернізації вимагає розташування виробничих потужностей в промислово розвинених країнах.

Тому не дивно, що поряд з всесвітньо-відомими, традиційними секторами “Made in Italy” – “Зроблено в Італії» (харчова промисловість, індустрія моди і дизайну) італійська промисловість демонструє присутність технологічно просунутих секторів, таких як виробництво електротехнічної продукції. Наприклад, в 2015 році загальний оборот італійської електротехнічної та електронної промисловості становив 63 мільярди євро (третє місце в Європі по обороту), з них – 29 мільярдів євро експорту, в галузі було зайнято 425 000 співробітників.

Іншою відмінною рисою італійської електротехнічної продукції є достатня кількість вузькоспеціалізованих заводів, з великою історією та досконалою репутацією, які були поглинені міжнародними концернами, продовжують розробляти і випускати високоякісну продукцію під власними марками, на власних виробничих потужностях, з використанням італійського інженерно-технічного і робочого персоналу.

Українська компанія «Італ-Техно», починаючи з 1998 року, надає українському споживачеві електротехнічних виробів можливість використати в своїй роботі продукцію саме таких виробників. Прямі, міцні і багаторічні зв’язки з десятками передових італійських заводів дозволяють запропонувати Вам, нашим клієнтам в Україні, різнопланову електротехнічну продукцію з високою якістю і за помірними цінами. Великий склад готової продукції в Києві, швидка доставка позицій «під замовлення», досвідчені менеджери-консультанти, гарантійне обслуговування – наші пріоритети, завдяки яким наша компанія ось вже 22 роки незмінно присутня на українському ринку.”

StatisticsAs result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

Announcement
Center for International Education