Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВЕЛОСИПЕД: VALEO РЕВОЛЮЦІЙНИЙ МОТОР

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВЕЛОСИПЕД: VALEO РЕВОЛЮЦІЙНИЙ МОТОР


Французький постачальник автомобілів розробив безпрецедентну електричну допоміжну систему, інтегровану в шатуни: Smart e-bike System.

Французька компанія Valeo офіційно показала свою нову силову установку для електричних велосипедів Valeo Smart eBike System. Система призначена для встановлення на місце каретки велосипеда. Вона складається з двох найважливіших складових. Перша – електродвигун, створений Valeo в співробітництві з фірмою Effigear, який живиться напругою 48 В. Компанія заявляє, що двигун такої напруги більш енергоефективний, ніж двигуни з живленням 24 або 36 В. Крім того, він маэ значно менше деталей, ніж звичайний, що підвищує зручність використання. Компанія повідомляє, що двигун Smart eBike на 60% потужніший від всіх інших систем. Він видає 130 Н•м крутного моменту та може в 8 разів підсилювати зусилля, яке прикладається велосипедистом до педалей.

Друга складова системи – абсолютно прихований в корпусі двигуна механізм автоматичного перемикання передач. Він складається з задньої передачі та функції блокування, яка посилює стійкість електричного велосипеда. Механізм можна розміщувати на велосипеди будь-якого виду: міські, гірські або вантажні. Максимально допустиме навантаження для Smart eBike System  складає 150 кг.

Компанія хоче продавати свій механізм перемикання передач виробникам електричних велосипедів за ліцензією. Для демонстрації функцій своєї розробки Valeo самостійно створила три прототипи, які показала у відеопрезентації.

Визначальна особливість системи полягає в тому, що велосипедисту не потрібно перемикати передачі згідно з умовами траси. Трансмісія самостійно буде прилаштовуватися до стилю водія. 

Smart eBike System містить вбудовані датчики, завдяки яким систематично відстежується частота обертання педалей велосипедистом і зусилля, які він прикладає.  Електровелосипед також оснащений електронікою, яка здатна включати двигун і підбирати потрібну передачу.

Для утворення крутного моменту силової установки до заднього колеса прикріпляється ремінь зубчастої форми, який не потребує мастила. Акумуляторна батарея встановлюється на нижній трубі рами електричного велосипеда.

Електронна система має безліч переваг. Вона підтримує важливу функцію різкого прискорення, яка здатна за короткий час активувати всю потужністю мотора. Функція є корисною при обгоні інших транспортних засобів. Також у Valeo Smart eBike System встановлений режим допомоги при ходьбі. Він полегшує пересування, в той час, коли велосипедисту необхідно вести електричний велосипед поруч на крутих підйомах й в інших складних ситуаціях.

При цьому директор Vale, Жеромом Мортале, повідомляє, що перші серійні електричні байки будуть доступні для покупки до кінця 2022 року.

Головний технічний директор компанії Джеффрі Буко заявив, що з перших рухів педалі електровелосипед автоматично адаптується до потрібного рівня інтенсивності відповідно до потреб велосипедиста. Новітня технологія усуває перемикачі, троси, перемикачі передач та інші елементи, які можуть викликати проблеми при їзді.

За оцінками аналітиків в найближчі десять років продаж електричних велосипедів виросте в 15 разів, до 270 мільйонів одиниць.

В дисципліні Електромобільність, яка викладається на кафедрі АЕМС-ЕП, студенти вивчають сучасні системи електроприводу не тільки електровелосипедів, але й іншого особистого електротранспорту та електромобілів.
Вступай до нас, бо майбутнє за електромобільністю!

Similar posts
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • День відкритих дверей 19 травня 2023 ... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг [...]
  • Семінар, присвячений написанню програ... Семінар, присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбудеться у п’ятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Черговий захід буде присвячений написанню програм для промислових систем [...]
  • Факультет електроенерготехніки та авт... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн 🔸 Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 🔸 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як [...]
  • Акредитація освітньої програми підгот... Акредитація освітньої програми підготовки бакалаврів З 15 по 17 березня Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти буде проводитися онлайн акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». З відомостями самооцінювання можна ознайомитися за посиланням. Програма онлайн-візиту опубліковану за посиланням. [...]

StatisticsAs result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

AnnouncementEducational process, 2 semester

By the decision of the Administrative Council and the selection committee of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, the educational process for full-time and part-time higher education applicants will begin from February 01, 2021/22 academic year. University is in distant mode until 19.03.2022.

The last announcementsCenter for International Education