Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Вітаємо переможців конкурсу 2016

Вітаємо переможців 2016!

Вітаємо переможців 2016 року у конкурсі студентських науково-дослідних робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” у 2015/2016 навчальному році.

    Цього 2016-го року нашим студентам вдалося привезти чотири дипломи 1-го ступеня та один диплом 2-го ступеня.

  Для нашої кафедри цей конкурс вже давно став традиційним захід для практикування у студентів навичок підготовки наукових робіт, підготовки презентацій високого рівня та якості, а також розвитку їх ораторських здібностей.

  Також такі заходи дозволяють створити широкий круг знайомих електромехаників, автоматизаторів та просто добрих людей з усієї країни, як зі студентів, так і з викладачів, які виступають у ролі судей в рамках конкурсу.

   Студенти приймали участь у підсумковій конференції конкурсу, яка відбулася 27 – 30 березня 2016 року. Учасники з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу, які представляли Київський політехнічний інститут отримали значні здобутки. Детальніше – на сайті конференції.

Диплом І ступеня у секції «Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем» отримали хлопці

Андрієнко Р.В., Петровський Я.І. з роботою на тему: “Розробка та дослідження оцінювача коефіцієнту корисної дії насосу на основі нейронної мережі”.

Диплом І ступеня в секції «Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму» отримав

Решетник В.С. з роботою на тему: “Адаптивне оцінювання активних опорів статора і ротора асинхронних двигунів для векторно-керованих електромеханічних систем”.

Диплом І ступеня в секції «Електромеханічні системи автоматизації» отримали

Пушніцин Д.С., Шурдукало І.І. з темою: “Стенд для дослідження електромеханічних систем безпілотних літальних апаратів та їх елементів”.

Диплом ІІ ступеня у секції «Математичне моделювання електротехнічних комплексів та систем» отримав

Сташук Е.С. з темою: “Розробка математичної моделі віртуальної фізичної моделі багатокоординатної електромеханічної системи мостового крану”.

Для доступу до робіт – звертайтеся безпосередньо до нас на кафедрі або до сайту Дніпровського державного технічного університету, а саме до сайту конференції (вкладка збірник).

Переможці наступних років: 2017, 2018.

Переможці попередніх років: 2015201420132012.


Similar posts
  • XVIII МНТК для школярів, студентів ко... XVIII МНТК для школярів, студентів коледжів та вихованців МАН Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує школярів, студентів коледжів та вихованців МАН взяти участь у XVIII Міжнародній науково-технічній конференції «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики» у 2024-2025 навчальному році Мета конференції – підтримка допитливих та обдарованих школярів, студентів коледжів та вихованців Малої академії наук для створення умов їх [...]
  • Інженерний тиждень у КПІ ім. Ігоря Сі... Відкрий світ енергетики та автоматики разом із ФЕА! Тема зустрічі: Режими роботи енергосистеми в контексті стабілізаційних відключень Дата: 8 січня 2025 року Починаємо з 10:00 Місце: 20 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського Що буде цікаве саме тобі? Experimentarium – відчуй себе інженером на практиці: Чи можна побачити електроенергію? Дізнаєшся на власні очі! Що відбувається з [...]
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]

Statistics



As result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

Announcement




Center for International Education