ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Волянський Роман Сергійович

Волянський Роман Сергійович кафедра АЕМС-ЕПВолянський Роман Сергійович, к.т.н., доцент. Народився 5 листопада 1977 року. Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет у 2000 р. за спеціальністю “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” і здобув кваліфікацію магістра електромеханіки. У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Підвищення якісних показників процесів керування слідкуючими електроприводами систем автоматичного супроводження”. У жовтні 2008 р. отримав вчене звання доцента кафедри електрообладнання.

В даний час Волянський Роман Сергійович виконує обов’язки заступника завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з наукової роботи та працює над докторською дисертацією.

Список публікацій викладача

Профілі Orcid WOS Scopus Google Scholar ResearchGate IEEExplore
Посилання

Викладає дисципліни:

Наукові напрямки:

  • Оптимальне керування лінійними та нелінійними динамічними системами.
  • Використання інтервальних методів при синтезі та дослідженні систем керування з регулярною та хаотичною динамікою.
  • Цифрове керування електроприводами постійного та змінного струму.
  • Автоматизація технологічних процесів.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти