факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Робототехніка та мехатроніка

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Робототехніка та мехатроніка
НПП, що забезпечують викладання Димко С.С.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) В рамках дисципліни вивчаються сучасні принципи побудови та використання мехатронних та робототехнічних систем. Курс включає в себе вивчення компонентів та давачів, що використовуються в сучасних мехатронних системах, вивчення методів розрахунку та проектування робототехнічних систем детальне ознайомлення із сучасними тенденціями і досягненнями в даній галузі.

Студенти вивчають математичне, алгоритмічне, програмне та інформаційне забезпечення; способи та методи проектування, виробництва, налагодження та експлуатації мехатронних та робототехнічних модулів і систем різного призначення; кінематику складних електромеханічних систем; алгоритми вирішення прямої та оберненої задачі кінематики маніпуляційних систем

Форми та технології навчання Classroom.google, meet.google, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Розміщено в електронному кампусі КПІ
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери