факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Системи автоматизації-1

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Системи автоматизації-1
НПП, що забезпечують викладання Бур’ян С.О.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Вказані в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Більшість сучасних систем автоматизації вже тепер проектуються з використанням швидкодіючих програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС), які на теперішньому етапі розвитку досягли рівня промислових комп’ютерів. Синтез та розробка систем автоматизації, налаштування та програмування ПЛІС є надзвичайно актуальною задачею сьогодення. Студенти познайомляться з великим класом ПЛІС – програмованими користувачем вентильними матрицями (FPGA), які є основою сучасних систем автоматизації, включаючи галузі робототехніки, смарт-будинків, інтернет речей та інших. Лабораторні зразки FPGA у вигляді відладочних плат зможуть додатково закріпити практичні навички студентів у їх налаштування, програмуванні та використанні в системах автоматизації.
Форми та технології навчання Moodle, meet.google, telegram, Zoom, Skype
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО https://campus.kpi.ua/tutor/index.php?mode=mob&sd=10209&cm=33575&rcms=all&ssm=cm&tree_list=
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали https://do.ipo.kpi.ua/course/view.php?id=321

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери