Наукова конференція ПАЕП-2020

Конференція ПАЕП 2020 і участь представників кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Цього року конференція “Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика” (ПАЕП 2020) набула статусу IEEE конференції! Англійська назва “25th International Conference on Problems of automated electric drive. Theory and practice (PAEP-2020)”.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, ця конференція, як і інші в 2020 році, пройшла в дистанційному режимі, 21 – 25 вересня, 2020 на базі Кременчуцького національного університету.

Викладачі та аспіранти нашої кафедри взяли активну участь у роботі конференцій. Загалом представлено 5 робіт. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних IEEExplore та Scopus, після чого матеріали публікацій будуть доступні на сайті.

Sections 1: The theory of automated electric drive

1. Theoretical And Experimental Comparison of The Standard And Feedback Linearizing Speed Controllers For Synchronous Motors
    Sergei Peresada, Dmytro Rodkin, Viktor Reshetnyk

Section 2: Energy efficient of electromechanical systems and converters of electric energy

1. Dynamics of the synchronous motor based traction electromechanical systems with hybrid energy sources
    Sergei Peresada, Yevhen Nikonenko, Viktor Reshetnyk, Oleh Kiselychnyk
  2. The Control Strategy for Railway Power Conditionerin the Reference Frame of Two-Wattmeter Method
    Mykhailo Artemenko, Yurii Kutafin, Valerii Mykhalskyi, Vasyl Chopyk, Ivan Shapoval, Serhii Polishchuk

Section 6: Modern systems of industrial electric drive and its components

1. Analysis of the Given Law Accuracy of a Mine Skip Lifting Unit Movement Using a Vector-Controlled Electric Drive System
    Mykola Pechenik, Serhii Burian, Hanna Zemlianukhina, Heorhii Voyat
  2. Effect of Direct Voltage Ripples on Partial Discharge Activity in Solid Dielectric
    Yevgeniy Trotsenko, Olexandr Protsenko, Vladislav Mykhailenko, Serhii Burian

Нижче наведено декілька слайдів з презентацій

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення