Фахові вступні випробування в магістратуру осінь 2020!

До уваги вступників на магістратуру, на основі результатів додаткової сесії ЄВІ, які подають заяви на вступ на заочну контрактну форму навчання за освітньою програмою «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» восени 2020 року!

15 жовтня 2020 року для Вас відбудеться фахове вступне випробування.

Місце проведення – м. Київ, вул. Політехнічна 37,
20 корпус, ауд. 407-20
Час початку – 14.00.

Вступник прибуває на вступне випробування, як мінімум за 15 хвилин до його початку, маючи при собі:

1) засіб індивідуального захисту з переліку рекомендованих МОЗ (маска або респіратор);

2) реєстраційну картку ЄВІ з проставленою відміткою про явку на ЄВІ;

3) паспорт або інший дійсний документ, який посвідчує особу;

4) письмове приладдя (мінімум дві ручки СИНЬОГО кольору).

Увага! Вступники, в яких немає речей, перерахованих в пунктах 1-3, до участі у випробуванні не допускаються!

Кількість осіб (вступників, екзаменаторів та ін.) в аудиторії, відстані між ними, час знаходження в аудиторії та інші регламентні моменти регулюються карантинними нормами, які діють на час проведення вступного іспиту. Вступники несуть відповідальність за дотримання цих норм.

Всі вступники під час проведення вступного випробування повинні бути в засобах індивідуального захисту. Консультації перед вступними іспитами відбудуться 22 та 25 серпня у вигляді онлайн-конференцій. Час та посилання будуть опубліковані незабаром.

Не хворійте та не втрачайте гарного ставлення до життя й навчання.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення