Конкурс ‘Formula E Student 2018’

Продовжується співпраця нашої кафедри з Університетом прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM), м. Фрідберг, Німеччина. Попереду – конкурс ‘Formula E Student 2018’
В минулому в рамках пілотного проекту програми подвійного диплому наші магістри взяли участь у змаганнях ‘Carolo Cup’, в якому вони займалися розробкою автономної моделі роботизованого автомобіля [1][2][3][4][5],[6][7][8].

Наразі досягнуто угоду між кафедрою АЕМС-ЕП, представниками механіко-машинобудівного факультету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та науковцями THM про створення спільної між-університетської команди для участі в інженерному конкурсі ‘Formula Student’ . Цей конкурс передбачає розробку та виготовлення командою електромобілю для змагань, електропривод якого буде розроблятися студентами нашої кафедри.

Це студентський інженерний конкурс, що проводиться щорічно у Великобританії. Команди з університетів всього світу розробляють, виготовляють, випробовують та готують невелику гоночну машину стилю формули SAE.
Задачами конкурсу є налагодження зв’язків між технічними університетами світу через спілкування молодого покоління, підвищення їхньої кваліфікації як інженерів-розробників, працевлаштування студентів з найкращих команд до складу таких світових автомобільних лідерів як Renault, Jaguar, Mercedes та ін., а також розвиток сучасних автомобільних технологій на основі теорії сталого розвитку (усунення викидів, застосування тільки тих матеріалів, які можуть перероблятися, зменшення втрат енергії в кожному модулі тощо).

Змагання організовує Інститут інженерів-механіків та проводить за тими правилами формули SAE. Автомобілі оцінюються за рядом критеріїв: а) статичні показники: 1. Інженерний проект (150 балів); 2. Аналіз вартості та екологічності (100 балів); 3. Бізнес-презентація (75 балів); 4. Технічна перевірка (включає в себе 6 тестів): безпека, шасі, шум, нахил, гальмування та технічна підтримка (перевіряється, але не оцінюється); б) динамічні тести: 1. ‘Skidpad’ (50 балів); 2. 1-км автокрос/спринт (150 балів); 3. 75-м прискорення (75 балів); 4. 22-км витривалість (300 балів) та економія палива (100 балів). Переможцем стає команда з найбільшою кількістю балів.

Конкурс ‘Formula E Student 2018’

Команда THM, з якою об’єднаються наші студенти для створення електромобіля

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.