Конкурс Carolo Cup – 2018

Участь в конкурсі Carolo Cup 2018 кафедри АЕМС-ЕП

Участь в конкурсі Carolo Cup 2018 кафедри АЕМС-ЕП. В рамках двосторонньої зустрічі викладачів кафедри і партнерів з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина), обговорювалися умови участі у престижному міжнародному студентському конкурсі Carolo Cap який проводиться в Технічному університеті Брауншвайга (Німеччина) за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів для пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Ідея конкурсу полягає у створенні командами студентів електромеханічних систем автоматичного керування безпілотними електромобілями (зменшеними копіями) та їх змагання у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. Прийнято рішення про підготовку спільної студентської команди, яка прийме участь у конкурсі Carolo Cup – 2018.

Участь в конкурсі Carolo Cup 2018 кафедри АЕМС-ЕП Участь в конкурсі Carolo Cup 2018 кафедри АЕМС-ЕП

З німецького боку в семінарі прийняли участь: доктор О. Кузнєцов – професор, заступник декана факультету інформатики електротехніки та мехатроніки; М. Залускі – співробітник міжнародного відділу Університету прикладних наук Гессену, координатор партнерських відносин зі східними країнами, та з країнами що розвиваються; Д. Неубаурер – співробітник  факультету інформатики електротехніки та мехатроніки.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення