Делегація з Університету м. Гессен

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

Офіційна делегація з Університету прикладних наук Гессену (Німеччина) відвідала кафедру у складі: доктор О. Кузнєцов – професор, заступник декана факультету інформатики електротехніки та мехатроніки; М. Залускі – співробітник міжнародного відділу Університету прикладних наук Гессену, координатор партнерських відносин зі східними країнами, та з країнами що розвиваються; Д. Неубаурер – співробітник факультету інформатики електротехніки та мехатроніки.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

В рамках візиту обговорювалися питання впровадження програми подвійного диплому, яка дозволить нашим кращим студентам додатково до диплому НТУУ «КПІ» безкоштовно отримувати диплом європейського зразка, що розширить можливості їх працевлаштування. Досягнуто згоди на продовження програми обміну студентами з можливістю проводити наукові дослідження та вивчати спільні дисципліни в Німеччині та Україні.

Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕПДелегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП  Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП Делегація з Університету м. Гессен відвідала кафедру АЕМС-ЕП

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.