Набір в команду Carolo Cup 2019

Набір в команду Carolo Cup 2019 відкрито для участі в змаганнях Carolo Cup в українську частину команди. Бажаючі можуть записатися на відбір у команду можна надіславши свої контактні дані на пошту epa at kpi.ua.

Набір в команду Carolo Cup 2019 кафедра АЕМС-ЕП Carlo-Cup, Bosch, Volkswagen, BMW

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Конкурс проводиться з метою пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. Змагання проводяться у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.