Стажування Пушніцина Дмитра в ТНМ

Стажування Пушніцина Д. С. у Німеччині

Нещодавно Пушніцин Дмитро став аспірантом кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. Стажування Пушніцина Дмитра пройшло в грудні 2017 року в  Технічному університеті в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в лабораторії “Електроприводу та систем керування”.

Стажування Пушніцина 2017

В задачі стажування входило визначення параметрів асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором, налаштування систем векторного керування, а також систем візуалізації експериментальних даних.

Стажування Пушніцина 2017

Крім того, оскільки час перебування в Німеччині припадав на перед-Різдвяний період, культурна програма була насиченою.

Панорама Марбурга

Екскурсії в міста Марбург, Франкфурт-на-Майні та Вісбаден в цей час року залишають яскраві спогади та незабутні враження.

Стажування Пушніцина 2017

Стажування Пушніцина Дмитра проходило в рамках співпраці університетів КПІ ім. І. Сікорського та Технічного університету в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в рамках проекту “Партнерські відносини з країнами, що розвиваються”, який фінансується всесвітньою організацією DAAD.

За результатами стажування буде підготовлена теоретична частина методичних вказівок до циклу лабораторних робіт з векторно-керованими асинхронними двигунами спів товаритстві викладачі кафедри АЕМС-ЕП та ТНМ.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.07.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу. Детальніше