Стажування Пушніцина Дмитра в ТНМ

Стажування Пушніцина Д. С. у Німеччині

Нещодавно Пушніцин Дмитро став аспірантом кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. Стажування Пушніцина Дмитра пройшло в грудні 2017 року в  Технічному університеті в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в лабораторії “Електроприводу та систем керування”.

photo_2018-02-07_00-25-20

В задачі стажування входило визначення параметрів асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором, налаштування систем векторного керування, а також систем візуалізації експериментальних даних.

Стажування Пушніцина 2017

Крім того, оскільки час перебування в Німеччині припадав на перед-Різдвяний період, культурна програма була насиченою.

Панорама Марбурга

Екскурсії в міста Марбург, Франкфурт-на-Майні та Вісбаден в цей час року залишають яскраві спогади та незабутні враження.

Стажування Пушніцина 2017

Стажування Пушніцина Дмитра проходило в рамках співпраці університетів КПІ ім. І. Сікорського та Технічного університету в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в рамках проекту “Партнерські відносини з країнами, що розвиваються”, який фінансується всесвітньою організацією DAAD.

За результатами стажування буде підготовлена теоретична частина методичних вказівок до циклу лабораторних робіт з векторно-керованими асинхронними двигунами спів товаритстві викладачі кафедри АЕМС-ЕП та ТНМ.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.