Розвиток партнерства з THM Німеччина

Розвиток партнерства з THM Німеччина кафедра АЕМС-ЕП

Учасники конференції з THM Німеччина та кафедри АЕМС-ЕП КПІ ім. Ігоря Сікорського

Розвиток партнерства з THM Німеччина кафедра АЕМС-ЕП. Факультет електроенерготехніки та автоматика (ФЕА) КПІ ім. Ігоря Сікорського вже декілька років співпрацює з Техічним університетом прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM) у Німеччині. В рамках проекту “Партнерській відносини з країнами, що розвиваються”, який фінансується всесвітньою організацією DAAD, в жовтні 2017 року відбувся візит до Німеччини робочої групи фахівців кафедри автоматизації елктромеханчних систем та електроприводу (АЕМС-ЕП) і кафедри автоматизації енергосистем з факультету електромеханіки та автоматики (ФЕА).

Під час перебування в ТНМ делегацією кафедри АЕМС-ЕП, що включала д.т.н., проф. С. М. Пересаду та к.т.н., доц. С. М. Ковбасу, вирішувались питання співпраці, серед виконання спільних досліджень та проектів.

Особлива увага приділялась розвитку програми подвійного диплому магістрів ФЕА і департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки (Information Technology, Electronics, Mechatronic – IEM), яка розпочинається восени 2018 року. В ході роботи над програмою було узгоджено навчальні плани, обговорено напрями досліджень та визначено терміни перебування студентів в Університеті прикладних наук у Німеччині.

Сергій Ковбаса доповідає на конференції

Під час поїздки С. М. Пересада і С. М. Ковбаса прийняли участь у щорічному семінарі-воркшопі, присвяченому обговоренню актуальних розробок та досліджень у галузі енергетики, електромеханіки та електроприводу. В рамках семінару, як представник делегації, доцент кафедри АЕМС-ЕП, к.т.н. Сергій Ковбаса виступив з доповіддю. Серед учасників семінару, окрім делегації з КПІ та вчених з Університету прикладних наук, також прийняли участь професори з інших університетів Європи.

Розвиток партнерства з THM Німеччина кафедра АЕМС-ЕП

Учасники міжнародної конференції з університетів Європи

Результатами перебування делегації у Німеччині, окрім корисного досвіду, став розвиток міжнародного іміджу кафедри та факультету загалом. Крім того, були підписані договори про співпрацю між університетами, вирішено низку питань щодо студентської мобільності та створення умов для проведення актуальних досліджень, у тому числі із залученням викладачів кафедри.

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.