Carolo Cup. Розробку завершено

Розробку автомобіля для конкурсу Carolo Cup завершено

Розробку автомобіля для конкурсу Carolo Cup проводили студенти НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Хлопці в лабораторії

Завершено етап розробки роботизованого автомобіля для конкурсу Carolo Cup. З жовтня 2017 року студенти кафедри АЕМС-ЕП Варволік Василь та Сливканич Микита проходять стажування за програмою обміну DAAD в Технічному університеті прикладних наук (Technische Hochschule Mittelhessen – THM) у місті Фрідберг, Німеччина. Окрім навчання, метою їх перебування в THM є участь у Carolo Cup.

У місті

У місті на площі

Для участі в змаганні командою розроблено повністю автономний макет роботизованого автомобіля (див. фото нижче).

Розроблена модель електричного автомобілю

Для орієнтації в просторі та розпізнавання дорожніх ліній розмітки використовується багатошарова нейронна мережа, що попередньо натренована для цього.

Розробку автомобіля для конкурсу Carolo Cup завершено кафедра АЕМС-ЕП

Програмне забезпечення та вид дороги з камери у реальному часі

В комплексній системі реалізація штучного інтелекту покладена на спеціалізовану плату NVidia Jetson Tegra X2

Розробку автомобіля для конкурсу Carolo Cup завершено кафедра АЕМС-ЕП

Після відладки та тестування, макет автомобілю буде представлений на міжнародному чемпіонаті Carlo Cup 2018, що буде проходити 13-14 лютого 2018 року в Університеті Брауншвейга, Німеччина.

Розробку автомобіля для конкурсу Carolo Cup завершено кафедра АЕМС-ЕП

Carolo Cup – це міжуніверситетські змагання, що кожного року проводяться в Технічному Університеті Брауншвайга (Technische Universitat Carolo-Wilhelmina zu Braumschweig), Німеччина, під патронатом таких світових автомобільних концернів як Volkswagen, Audi і т.д. Студенти змагаються командами і вирішують актуальні задачі автономного руху електричного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повність автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнавання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнавання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюються дизайн та презентація моделі.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.