Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Стажування Пушніцина Дмитра в ТНМ

Стажування Пушніцина Д. С. у Німеччині

Нещодавно Пушніцин Дмитро став аспірантом кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. Стажування Пушніцина Дмитра пройшло в грудні 2017 року в  Технічному університеті в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в лабораторії “Електроприводу та систем керування”.

photo_2018-02-07_00-25-20

В задачі стажування входило визначення параметрів асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором, налаштування систем векторного керування, а також систем візуалізації експериментальних даних.

Стажування Пушніцина 2017

Крім того, оскільки час перебування в Німеччині припадав на перед-Різдвяний період, культурна програма була насиченою.

Панорама Марбурга

Екскурсії в міста Марбург, Франкфурт-на-Майні та Вісбаден в цей час року залишають яскраві спогади та незабутні враження.

Стажування Пушніцина 2017

Стажування Пушніцина Дмитра проходило в рамках співпраці університетів КПІ ім. І. Сікорського та Технічного університету в Центральному Гессені (Technishe Hochschhule Mitteelhessen THM) в рамках проекту “Партнерські відносини з країнами, що розвиваються”, який фінансується всесвітньою організацією DAAD.

За результатами стажування буде підготовлена теоретична частина методичних вказівок до циклу лабораторних робіт з векторно-керованими асинхронними двигунами спів товаритстві викладачі кафедри АЕМС-ЕП та ТНМ.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования