Приступа Дмитро у м. Фрідберг

Приступа Дмитро у м. Фрідберг проходив науково-практичне стажування в Університеті прикладних наук THM, Гессен, Німеччина.

Приступа Дмитро у м. Фрідберг кафедра АЕМС-ЕП

Приступа Дмитро Леонидович на робочому місці в лабораторії тестування електромеханічних систем

Викладач кафедри Приступа Дмитро Леонідович пройшов стажування за програмою “Teaching and training Erasmus+” у м. Фрідберг, Німеччина. В рамках програми Приступа Д. Л. займався питанням визначення параметрів синхронного двигуна з постійними магнітами в університеті Technische Hochschule Mittelhessen.

Більша частина роботи була присвячена експериментальному тестуванню та впроводженню адаптивних алгоритмів ідентифікації параметрів схеми заміщення двигуна.

За його коментарями, йому дуже сподобалося це проходження стажування, він дізнався декілька цікавих технічних рішень щодо вимірювання швидкозмінних значень струму та напруги.

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.