Ukrcon2017

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС ЕП КПІ Сікорського

Викладачі нашої кафедри прийняли участь у першій міжнародній конференції  IEEE UKRCON-2017, яка присвячена 25-річниці роботи секції IEEE в Україні. Секція IEEE Ukraine була заснована 21 листопада 1991 року і протягом 25 років допомагає українським ученим знайти шляхи співпраці з різними міжнародними партнерами через конференції та стипендії міжнародної асоціації IEEE.

КПІ-відео з проведення UkrCon:

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Зайченко       Юрій Михайлович

Желінський Микола Миколайович

6
IEEE – Інститут інженерів з електротехніки та електроніки — міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки.

IEEE керує діяльністю близько 38 товариств, серед яких Товариство Інженерів Аерокосмічних та Електронних Систем, Товариство Спеціалістів в Області Лазерів та Електрооптики, Товариство Інженерів по Робототехніці і Автоматиці, Товариство Інженерів з Самохідної Техніки та інші.

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп’ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів і науковців, проводить на рік понад 300 великих конференцій.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.