Приступа Дмитро у м. Фрідберг

Приступа Дмитро у м. Фрідберг проходив науково-практичне стажування в Університеті прикладних наук THM, Гессен, Німеччина.

Приступа Дмитро у м. Фрідберг кафедра АЕМС-ЕП

Приступа Дмитро Леонидович на робочому місці в лабораторії тестування електромеханічних систем

Викладач кафедри Приступа Дмитро Леонідович пройшов стажування за програмою “Teaching and training Erasmus+” у м. Фрідберг, Німеччина. В рамках програми Приступа Д. Л. займався питанням визначення параметрів синхронного двигуна з постійними магнітами в університеті Technische Hochschule Mittelhessen.

Більша частина роботи була присвячена експериментальному тестуванню та впроводженню адаптивних алгоритмів ідентифікації параметрів схеми заміщення двигуна.

За його коментарями, йому дуже сподобалося це проходження стажування, він дізнався декілька цікавих технічних рішень щодо вимірювання швидкозмінних значень струму та напруги.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення