Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Carolo Cap в КПІ

В 2017 році в рамках співпраці з університетом Technische Hochschule Mittelhessen (THM) пройшов відбір на конкурс Carolo Cup в КПІ на кафедрі «автоматизація електромеханічних систем та електропривод» (АЕМС-ЕП).

На фото показана зустріч представників кафедри АЕМС-ЕП факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) з делегацією з THM. На фото представлені (зліва направо): учасники від THM: Marcel Kummer, Frank Tanenkeu, відповідальна особа Dimitrij Neubauer, завідувач кафедри АЕМС-ЕП, д.т.н., проф., Пересада Сергій Михайлович, к.т.н., доц., Ковбаса Сергій Миколайович, учасники команди Carolo Cup 2018 від КПІ: Варволік Василь, Сливканич Микита, Пушніцин Дмитро.

На зустрічі обговорювалась співпраця команд університетів в рамках змагання Carolo Cup, а також THM передав обладнання для тестування алгоритмів керування і тренування учасників української частини команди.

В рамках студентської мобільності восени цього року студенти будуть направлені в THM для тісної співпраці в підготовці, а також для безпосередньої участі в чемпіонаті Carolo Cup 2018, що буде проходити 13-14 лютого 2018 року в Університеті Брауншвейга.

Carolo Cup 2018

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, під патронатом таких концернів як Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти