Carolo Cap в КПІ

В 2017 році в рамках співпраці з університетом Technische Hochschule Mittelhessen (THM) пройшов відбір на конкурс Carolo Cup в КПІ на кафедрі «автоматизація електромеханічних систем та електропривод» (АЕМС-ЕП).

На фото показана зустріч представників кафедри АЕМС-ЕП факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) з делегацією з THM. На фото представлені (зліва направо): учасники від THM: Marcel Kummer, Frank Tanenkeu, відповідальна особа Dimitrij Neubauer, завідувач кафедри АЕМС-ЕП, д.т.н., проф., Пересада Сергій Михайлович, к.т.н., доц., Ковбаса Сергій Миколайович, учасники команди Carolo Cup 2018 від КПІ: Варволік Василь, Сливканич Микита, Пушніцин Дмитро.

На зустрічі обговорювалась співпраця команд університетів в рамках змагання Carolo Cup, а також THM передав обладнання для тестування алгоритмів керування і тренування учасників української частини команди.

В рамках студентської мобільності восени цього року студенти будуть направлені в THM для тісної співпраці в підготовці, а також для безпосередньої участі в чемпіонаті Carolo Cup 2018, що буде проходити 13-14 лютого 2018 року в Університеті Брауншвейга.

Carolo Cup 2018

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, під патронатом таких концернів як Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.