ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Carolo Cap в КПІ

Carolo Cap в КПІ 

В 2017 році в рамках співпраці з університетом Technische Hochschule Mittelhessen (THM) пройшов відбір на конкурс Carolo Cup в КПІ на кафедрі «автоматизація електромеханічних систем та електропривод» (АЕМС-ЕП).

 учасники від THM: Marcel Kummer, Frank Tanenkeu, відповідальна особа Dimitrij Neubauer, завідувач кафедри АЕМС-ЕП

На фото показана зустріч представників кафедри АЕМС-ЕП факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) з делегацією з THM. На фото представлені (зліва направо): учасники від THM: Marcel Kummer, Frank Tanenkeu, відповідальна особа Dimitrij Neubauer, завідувач кафедри АЕМС-ЕП, д.т.н., проф., Пересада Сергій Михайлович, к.т.н., доц., Ковбаса Сергій Миколайович, учасники команди Carolo Cup 2018 від КПІ: Варволік Василь, Сливканич Микита, Пушніцин Дмитро.

На зустрічі обговорювалась співпраця команд університетів в рамках змагання Carolo Cup, а також THM передав обладнання для тестування алгоритмів керування і тренування учасників української частини команди.

В рамках студентської мобільності восени цього року студенти будуть направлені в THM для тісної співпраці в підготовці, а також для безпосередньої участі в чемпіонаті Carolo Cup 2018, що буде проходити 13-14 лютого 2018 року в Університеті Брауншвейга.

Carolo Cup 2018

Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, під патронатом таких концернів як Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту.

Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі.

Similar posts
  • Стейкхолдери продовжують брати участь... Стейкхолдери продовжують брати участь в освітньому процесі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. 28 серпня 2023 року гарант освітньої програми підготовки бакалаврів «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» к.т.н., доц. Сергій Бур’ян провів чергову онлайн-зустріч з випускником кафедри Дмитром Пушніциним, який наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська [...]
  • Перелік освітніх компонент, за якими ...   До уваги здобувачів освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” першого та другого рівнів! Наразі заплановано проведення очних занять з наступних освтніх компонентів ОПП підготовки бакалаврів Назва освітнього компоненту Шифр групи Вид очних занять Місце проведення заняття Керування [...]
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • День відкритих дверей 30 червня 2023 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг [...]
  • Семінар, присвячений написанню програ... Семінар, присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбудеться у п’ятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Черговий захід буде присвячений написанню програм для промислових систем [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти