Випускник кафедри в Ноттінгемі

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко Сергій

Кафедру відвідав видатний випускник, який закінчив навчання у 1987 році і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. От уже більше 20 років випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В. працює професором, Associate Professor у University of Nottingham (Великобританія).

Сергій Божко

Під час візиту С. В. Божко обговорив перспективи співробітництва в науковій роботі і підготовці молодих фахівців сумісно з кафедрою, записав звернення до випускників, оглянув лабораторії, в яких побудовано нові лабораторні стенди,  згадав минулі роки навчання і роботи на кафедрі.

Випускник кафедри в Ноттінгемському університеті Божко С. В.

Нещодавно Сергій Божко сумісно з завідуючим кафедри АЕМС-ЕП відвідали конференцію, що проходила в китайському кампусі університету.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення