Призер олімпіади

Призер олімпіади Ніконенко Є.О.

Він срібний призер олімпіади Ніконенко Є.О. Вітаємо нашого студента з перемогою на І університетському турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”.

20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

За результатами другого туру, який проходив 17-19 травня 2017 р. у м. Харків, Ніконенко Євген Олексійович посів Х місце.

Ніконенко Євген Олексійович диплом ТОЕ

Ніконенко Євген Олексійович грамота ТОЕ

Раніше 2-гий тур олімпіади проходив у Києві в КПІ, цього року – у Харкові.

У 2018 році від нашої кафедри не запропоновано учасника.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення