Тренінг студентів в компанії EATON

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

Студенти 4-го курсу нашої кафедри пройшли тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП для інженерів і проектувальників в центральному офісі дочірнього підприємства «Моеллер Електрик».

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

В рамках тренінгу студенти ознайомились з основними лінійками і новим обладнанням для промислової автоматизації, контролю, розподілу і управління електроживленням, дізналися про нові світові тенденції в електротехніці. Під час тренінгу студенти ознайомились з програмними пакетами для програмування і конфігурування електротехнічного обладнання компанії Eaton.

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП  Тренінг EATON проводиться в рамках договору про співробітництво  між кафедрою «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» та ДП «Моеллер Електрик». Завдяки цьому договору компанія допомогла обладнати на кафедрі Навчальний центр EATON-НТУУ “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”, студенти мають можливість проходити переддипломну практику на території компанії, а також, після закінчення навчання, розпочати роботу в сучасній компанії світового рівня.

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

Електротехнічний підрозділ Eaton (Electrical Sector) – світовий лідер в розробці і виробництві рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматизації. Широкий перелік продукції в сукупності дає можливість пропонувати клієнтам комплексні рішення, створені на основі концепції PowerChain Management®, які націлені на задоволення зростаючих потреб різних галузей промисловості, ринків альтернативних джерел енергії, житла, інформаційних технологій, центрів обробки даних, установ соціальної сфери, громадських організацій, комунальних і комерційних підприємств, а також OEM-клієнтів у всьому світі. Рішення компанії допомагають створювати сучасні, надійні, економічні та екологічні системи енергопостачання та ефективно підходити до питань їх обслуговування на будь-якому етапі життєвого циклу.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Подача документів

Увага! До 24.07.18 можна подати документи в електронному вигляді на спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітню програму підготовки (спеціалізацію)
Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”.

При виникненні питань звертайтесь до нас у консультаційний центр або за телефоном, детальніше тут.