Тренінг студентів в компанії EATON

Студенти 4-го курсу нашої кафедри пройшли тренінг для інженерів і проектувальників в центральному офісі дочірнього підприємства «Моеллер Електрик».

IMG_2846

В рамках тренінгу студенти ознайомились з основними лінійками і новим обладнанням для промислової автоматизації, контролю, розподілу і управління електроживленням, дізналися про нові світові тенденції в електротехніці. Під час тренінгу студенти ознайомились з програмними пакетами для програмування і конфігурування електротехнічного обладнання компанії Eaton.

IMG_2847  Тренінг проводиться в рамках договору про співробітництво  між кафедрою «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» та ДП «Моеллер Електрик». Завдяки цьому договору компанія допомогла обладнати на кафедрі Навчальний центр EATON-НТУУ “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”, студенти мають можливість проходити переддипломну практику на території компанії, а також, після закінчення навчання, розпочати роботу в сучасній компанії світового рівня.

IMG_2845

Електротехнічний підрозділ Eaton (Electrical Sector) – світовий лідер в розробці і виробництві рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматизації. Широкий перелік продукції в сукупності дає можливість пропонувати клієнтам комплексні рішення, створені на основі концепції PowerChain Management®, які націлені на задоволення зростаючих потреб різних галузей промисловості, ринків альтернативних джерел енергії, житла, інформаційних технологій, центрів обробки даних, установ соціальної сфери, громадських організацій, комунальних і комерційних підприємств, а також OEM-клієнтів у всьому світі. Рішення компанії допомагають створювати сучасні, надійні, економічні та екологічні системи енергопостачання та ефективно підходити до питань їх обслуговування на будь-якому етапі життєвого циклу.

IMG_2849

IMG_2844IMG_2843

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування