Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ СИНТЕЗУ ПОСЛІДОВНИХ КОРЕГУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ЛІНІЙНИХ САК

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ СИНТЕЗУ ПОСЛІДОВНИХ КОРЕГУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ЛІНІЙНИХ САК

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ СИНТЕЗУ ПОСЛІДОВНИХ КОРЕГУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ЛІНІЙНИХ САК
Сергієнко М.О., Мориконь О.М., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Згідно з навчальною програмою дисципліни «Теорія автоматичного керування», студенти мають знати правила побудови асимптотичних логарифмічних амплітудних характеристик (ЛАХ) та логарифмічних фазових характеристик (ЛФХ) ланок та їх груп, а також вміти використовувати ці характеристики для задач аналізу та синтезу систем автоматичного керування (САК). В інженерній практиці набув досить значного поширення синтез послідовних корегувальних пристроїв лінійних САК методом ЛАХ [1, 2]. У попередньому лабораторному практикумі, який виконувався на кафедрі АЕМС-ЕП, існувала лабораторна робота за даною тематикою. Проте вона мала надто вузьку змістовну частину та була орієнтована на віртуальну реалізацію у середовищі Matlab/Simulink.
На сьогоднішній день на кафедрі АЕМС-ЕП здійснюється побудова лабораторного стенду, що дозволить студентам проводити синтез САК, оперуючи не віртуальними, а реальними об’єктами керування та корегувальними пристроями. Тому виникає потреба розроблення концепції оновленої лабораторної роботи для даного стенду.

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ СИНТЕЗУ ПОСЛІДОВНИХ КОРЕГУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ЛІНІЙНИХ САК Сергієнко М.О., Мориконь О.М., магістранти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Statistics



As result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

Announcement




Center for International Education