Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Студент кафедри АЕМС-ЕП Д.Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті зі спортивних танців

Студент кафедри АЕМС-ЕП Дмитро Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті зі спортивних танців

15 жовтня 2022 у німецькому м.Брауншвейг в рамках Всесвітнього чемпіонату зі спортивних танців відбулися змагання у формації латина. У чемпіонаті приймали участь команди з Австрії, Великої Британії, Монголії, Нідерландів, Польщи, Угорщини та України.

Україну представляла команда спортивного клубу Адажіо (м.Ірпінь). Наші спортсмени пройшли усі відобри та дійшли до фіналу. Переглянути виступ наших земляків можна за посиланням

За результатами судійського рішення посіли 5-те місце, поступившися всього 3.5 балами переможцям чемпіонату німецькій команді Green Gold Club Bremen. Приєднуємося до вітань, які пролунали на адресу наших спортсменів!

Особливі вітання одному  з учасників команди Adagio Irpin,  Дмитру Тананаєву, який навчається в НТУУ КПІ ім.Ігоря Сикорського за освітньою програмою «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність». Разом зі своєю командою Дмитро Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті!

Знаходячись у Німеччині, Дмитро присилав фото та відео про перебіг змагань, які приводимо нижче.

Вчора за чемпіонатом уважно спостерігав одногрупник Дмитра Андрій Василенко. Сьогодні він ділиться своїми враженнями:

“Як ви знаете, вчора проходив Чемпіонат світу з танцювального спорту, де наша команда з Ірпіню – “Адажіо” (за яку виступав наш Дмитро Тананаєв), пройшла до фіналу та посіла 5-е місце у формації з Латини.

Хоч це й складно уявити, але саме вони вчора творили історію нашої країни, за що їм величезна подяка. Вони змогли досягти тої вершини, яку раніше ніхто з наших попередників не міг подолати. Такий результат досягається зовсім не так легко, за цим стоїть досить довга та кропітка праця, що в сучасних умовах у рази складніше ніж до війни.

Оскільки я спілкуюсь з Дмитром досить довго, то я знаю через що їм доводилось походити та з якими нереальними проблемами вони стикались, а часу на їх подолання майже не було. Починаючи навіть з елементарних речей, таких як просто зібратись разом у тому ж колективі й щоб усі були живі (ви всі знаете про ситуацію в Ірпіні та Бучі на початок війни, а всі члени колективу саме з цих місць). Дехто лишився домівок, а хтось своїх рідних та близьких людей, але вони все одно знайшли сили та готувались до змагань навіть дистанційно та робили збори у інших країнах. Навіть коли на початку осені вони змогли зібратись разом, то їм було елементарно ніде готуватись, адже їх спортивний зал розбомбили, а інші були замалі й на них неможливо було зробити нормальне розкреслення хто й куди буде йти та щоб масштаб був такий самий як й на реальному паркеті для змагань. Виступ ставився у короткі терміни, коли у інших команд на це був майже 1 рік або 9 місяців, то наші почали з вересня й тренувались по 4 години майже кожен день та майже весь день у вихідні.

Тому так, й без помилок у виступу не обходилось, але ви просто подумайте у яких умовах їм доводилось працювати, через що пройти, та що пережити. Я не зможу вам передати тих емоцій, що вони відчували, адже вони самі це зробили, на відео з оголошенням результатів по проходженню до фіналу… зі слів Дмитра вони взагалі такого не очікували й просто навіть не усвідомлювали того, що відбувалось у ті хвилини. Це те, до чого вони йшли роками, наприклад, минулого року вони також виступали, але їм буквально трохи не вистачило до фіналу, звісно вони були дуже розчаровані, але це дало досвід й мотивацію для того, що вони все ж здатні показати кращий результат та показати чого вони коштують.

Після усього побаченого та почутого мною, не залишається інших думок окрім того, який же подвиг вони вчора здійснили. Тому знову ж скажу, що це просто нереально круто й величезна вам подяка. Так… були поразки, так… були помилки, але сьогодні для нас це принесло перемогу. Ми можемо ще краже, просто гляньте на результати (посилення нижче). Нам не вистачило лише 0.34 балла до 4-го місця, щоб обігнати монголів. Тому будемо сподіватись, що наступного року вам вдасться покращити свій результат й досягти нових вершин.”

Пишаємося нашими студентами, їх досягненнями та дружбою!

Все буде Україна!

Similar posts
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]
  • Як броварська компанія перетворює тро... Як броварська компанія перетворює тролейбуси на повербанки. Нещодавно броварська компанія «Політехносервіс» представила тролейбус, на який можна встановити водневу систему. Такий транспорт може працювати автономно, без потреби в контактній мережі, використовуючи водень для вироблення електроенергії. Єдиним викидом транспорту є вода, що робить його екологічно безпечним. Це не єдина технологічна розробка компанії з Київщини, яка займається виготовленням [...]
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]

Statistics



As result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

Announcement




Center for International Education