ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Студент кафедри АЕМС-ЕП Д.Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті зі спортивних танців

Студент кафедри АЕМС-ЕП Дмитро Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті зі спортивних танців

15 жовтня 2022 у німецькому м.Брауншвейг в рамках Всесвітнього чемпіонату зі спортивних танців відбулися змагання у формації латина. У чемпіонаті приймали участь команди з Австрії, Великої Британії, Монголії, Нідерландів, Польщи, Угорщини та України.

Україну представляла команда спортивного клубу Адажіо (м.Ірпінь). Наші спортсмени пройшли усі відобри та дійшли до фіналу. Переглянути виступ наших земляків можна за посиланням

За результатами судійського рішення посіли 5-те місце, поступившися всього 3.5 балами переможцям чемпіонату німецькій команді Green Gold Club Bremen. Приєднуємося до вітань, які пролунали на адресу наших спортсменів!

Особливі вітання одному  з учасників команди Adagio Irpin,  Дмитру Тананаєву, який навчається в НТУУ КПІ ім.Ігоря Сикорського за освітньою програмою «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність». Разом зі своєю командою Дмитро Тананаєв представляв Україну на Всесвітньому чемпіонаті!

Знаходячись у Німеччині, Дмитро присилав фото та відео про перебіг змагань, які приводимо нижче.

Вчора за чемпіонатом уважно спостерігав одногрупник Дмитра Андрій Василенко. Сьогодні він ділиться своїми враженнями:

“Як ви знаете, вчора проходив Чемпіонат світу з танцювального спорту, де наша команда з Ірпіню – “Адажіо” (за яку виступав наш Дмитро Тананаєв), пройшла до фіналу та посіла 5-е місце у формації з Латини.

Хоч це й складно уявити, але саме вони вчора творили історію нашої країни, за що їм величезна подяка. Вони змогли досягти тої вершини, яку раніше ніхто з наших попередників не міг подолати. Такий результат досягається зовсім не так легко, за цим стоїть досить довга та кропітка праця, що в сучасних умовах у рази складніше ніж до війни.

Оскільки я спілкуюсь з Дмитром досить довго, то я знаю через що їм доводилось походити та з якими нереальними проблемами вони стикались, а часу на їх подолання майже не було. Починаючи навіть з елементарних речей, таких як просто зібратись разом у тому ж колективі й щоб усі були живі (ви всі знаете про ситуацію в Ірпіні та Бучі на початок війни, а всі члени колективу саме з цих місць). Дехто лишився домівок, а хтось своїх рідних та близьких людей, але вони все одно знайшли сили та готувались до змагань навіть дистанційно та робили збори у інших країнах. Навіть коли на початку осені вони змогли зібратись разом, то їм було елементарно ніде готуватись, адже їх спортивний зал розбомбили, а інші були замалі й на них неможливо було зробити нормальне розкреслення хто й куди буде йти та щоб масштаб був такий самий як й на реальному паркеті для змагань. Виступ ставився у короткі терміни, коли у інших команд на це був майже 1 рік або 9 місяців, то наші почали з вересня й тренувались по 4 години майже кожен день та майже весь день у вихідні.

Тому так, й без помилок у виступу не обходилось, але ви просто подумайте у яких умовах їм доводилось працювати, через що пройти, та що пережити. Я не зможу вам передати тих емоцій, що вони відчували, адже вони самі це зробили, на відео з оголошенням результатів по проходженню до фіналу… зі слів Дмитра вони взагалі такого не очікували й просто навіть не усвідомлювали того, що відбувалось у ті хвилини. Це те, до чого вони йшли роками, наприклад, минулого року вони також виступали, але їм буквально трохи не вистачило до фіналу, звісно вони були дуже розчаровані, але це дало досвід й мотивацію для того, що вони все ж здатні показати кращий результат та показати чого вони коштують.

Після усього побаченого та почутого мною, не залишається інших думок окрім того, який же подвиг вони вчора здійснили. Тому знову ж скажу, що це просто нереально круто й величезна вам подяка. Так… були поразки, так… були помилки, але сьогодні для нас це принесло перемогу. Ми можемо ще краже, просто гляньте на результати (посилення нижче). Нам не вистачило лише 0.34 балла до 4-го місця, щоб обігнати монголів. Тому будемо сподіватись, що наступного року вам вдасться покращити свій результат й досягти нових вершин.”

Пишаємося нашими студентами, їх досягненнями та дружбою!

Все буде Україна!

Similar posts
  • Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. У вівторок 7 листопада 2023 р. о 14-00 відбудеться захист PhD дисертації аспіранта кафедри АЕМС ЕП Ніконенка Євгена Олексійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Електрична інженерія» за спеціальністю «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Дисертація виконана на тему “Керування електромеханічними системами електричних транспортних засобів з гібридним акумуляторно-суперконденсаторним джерелом [...]
  • Наукове співробітництво КПІ імені Іго... Наукове співробітництво КПІ імені Ігоря Сікорського та Технічного університету Центрального Гессена Незважаючи на війну КПІ імені Ігоря Сікорського продовжує наукове співробітництво з  Технічним університетом Центрального Гессена. В рамках цього співробітництва останні півроку аспірантка кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ганна Землянухіна провела, виконуючи дослідження за [...]
  • Стейкхолдери продовжують брати участь... Стейкхолдери продовжують брати участь в освітньому процесі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. 28 серпня 2023 року гарант освітньої програми підготовки бакалаврів «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» к.т.н., доц. Сергій Бур’ян провів чергову онлайн-зустріч з випускником кафедри Дмитром Пушніциним, який наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська [...]
  • Перелік освітніх компонент, за якими ...   До уваги здобувачів освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” першого та другого рівнів! Наразі заплановано проведення очних занять з наступних освтніх компонентів ОПП підготовки бакалаврів Назва освітнього компоненту Шифр групи Вид очних занять Місце проведення заняття Керування [...]
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти