ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти університету отримали унікальну можливість відвідувати лекції всесвітньовідомих науковців і експертів у різних галузях.

Зокрема, лекції з економіки читатиме Ерік Райнерт — один з найвідоміших економістів, власник успішної промислової компанії Matherson-Selig і автор бестселера «Як багаті країни стали багатими… і чому бідні країни лишаються бідними».

Про світ нанотехнологій можна буде дізнатися на лекціях Юрія Гогоці — хіміка зі світовим ім’ям, професора, директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, США.

КПІшники зможуть послухати Ернста Ульріха фон Вайцзеккера — науковця зі списку «100 найкращих світових інтелектуалів сучасності», почесного президента Римського клубу, ексспівголови Міждержавної групи Програми ООН з довкілля, автора бестселерів «Межі приватизації» та «Фактор п’ять».

📋 Для участі в проєкті потрібно зареєструватися на сайті  і відвідувати лекції.

Увага! КПІшники, які зареєструються й прослухають лекції, зможуть зарахувати здобуті знання за процедурою визнання результатів, отриманих у межах інформальної та неформальної освіти.

Цей проєкт став можливим завдяки ініціативі Фонду Василя Хмельницького Ukrainian Global Faculty. Мета ініціативи — залучити викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам доступ до найкращих онлайн-лекцій і майстер-класів.

Участь за умови реєстрації безплатна.

Similar posts
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти