ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти університету отримали унікальну можливість відвідувати лекції всесвітньовідомих науковців і експертів у різних галузях.

Зокрема, лекції з економіки читатиме Ерік Райнерт — один з найвідоміших економістів, власник успішної промислової компанії Matherson-Selig і автор бестселера «Як багаті країни стали багатими… і чому бідні країни лишаються бідними».

Про світ нанотехнологій можна буде дізнатися на лекціях Юрія Гогоці — хіміка зі світовим ім’ям, професора, директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, США.

КПІшники зможуть послухати Ернста Ульріха фон Вайцзеккера — науковця зі списку «100 найкращих світових інтелектуалів сучасності», почесного президента Римського клубу, ексспівголови Міждержавної групи Програми ООН з довкілля, автора бестселерів «Межі приватизації» та «Фактор п’ять».

📋 Для участі в проєкті потрібно зареєструватися на сайті  і відвідувати лекції.

Увага! КПІшники, які зареєструються й прослухають лекції, зможуть зарахувати здобуті знання за процедурою визнання результатів, отриманих у межах інформальної та неформальної освіти.

Цей проєкт став можливим завдяки ініціативі Фонду Василя Хмельницького Ukrainian Global Faculty. Мета ініціативи — залучити викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам доступ до найкращих онлайн-лекцій і майстер-класів.

Участь за умови реєстрації безплатна.

Similar posts
  • Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. У вівторок 7 листопада 2023 р. о 14-00 відбудеться захист PhD дисертації аспіранта кафедри АЕМС ЕП Ніконенка Євгена Олексійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Електрична інженерія» за спеціальністю «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Дисертація виконана на тему “Керування електромеханічними системами електричних транспортних засобів з гібридним акумуляторно-суперконденсаторним джерелом [...]
  • Наукове співробітництво КПІ імені Іго... Наукове співробітництво КПІ імені Ігоря Сікорського та Технічного університету Центрального Гессена Незважаючи на війну КПІ імені Ігоря Сікорського продовжує наукове співробітництво з  Технічним університетом Центрального Гессена. В рамках цього співробітництва останні півроку аспірантка кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ганна Землянухіна провела, виконуючи дослідження за [...]
  • Стейкхолдери продовжують брати участь... Стейкхолдери продовжують брати участь в освітньому процесі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. 28 серпня 2023 року гарант освітньої програми підготовки бакалаврів «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» к.т.н., доц. Сергій Бур’ян провів чергову онлайн-зустріч з випускником кафедри Дмитром Пушніциним, який наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська [...]
  • Перелік освітніх компонент, за якими ...   До уваги здобувачів освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” першого та другого рівнів! Наразі заплановано проведення очних занять з наступних освтніх компонентів ОПП підготовки бакалаврів Назва освітнього компоненту Шифр групи Вид очних занять Місце проведення заняття Керування [...]
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти