ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти КПІ мають можливість прослухати лекції всесвітньовідомих науковців

Студенти університету отримали унікальну можливість відвідувати лекції всесвітньовідомих науковців і експертів у різних галузях.

Зокрема, лекції з економіки читатиме Ерік Райнерт — один з найвідоміших економістів, власник успішної промислової компанії Matherson-Selig і автор бестселера «Як багаті країни стали багатими… і чому бідні країни лишаються бідними».

Про світ нанотехнологій можна буде дізнатися на лекціях Юрія Гогоці — хіміка зі світовим ім’ям, професора, директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, США.

КПІшники зможуть послухати Ернста Ульріха фон Вайцзеккера — науковця зі списку «100 найкращих світових інтелектуалів сучасності», почесного президента Римського клубу, ексспівголови Міждержавної групи Програми ООН з довкілля, автора бестселерів «Межі приватизації» та «Фактор п’ять».

📋 Для участі в проєкті потрібно зареєструватися на сайті  і відвідувати лекції.

Увага! КПІшники, які зареєструються й прослухають лекції, зможуть зарахувати здобуті знання за процедурою визнання результатів, отриманих у межах інформальної та неформальної освіти.

Цей проєкт став можливим завдяки ініціативі Фонду Василя Хмельницького Ukrainian Global Faculty. Мета ініціативи — залучити викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам доступ до найкращих онлайн-лекцій і майстер-класів.

Участь за умови реєстрації безплатна.

Similar posts
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]
  • Лекція від підприємства-партнера факу... Лекція від підприємства-партнера факультету ФЕА – компанії VectorVS В четвер 7 грудня 2023 року відбулась лекція від підприємства-партнера нашого факультету для студентів кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу від компанії VectorVS. Спікер-експерт Олександр Литовченко, який є випускником КПІ 2007 року, для студентів 1 курсу магістратури в очному режимі провів  дуже цікаву лекцію на тему ««Енергозберігаючі [...]
  • Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. У вівторок 7 листопада 2023 р. о 14-00 відбудеться захист PhD дисертації аспіранта кафедри АЕМС ЕП Ніконенка Євгена Олексійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Електрична інженерія» за спеціальністю «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Дисертація виконана на тему “Керування електромеханічними системами електричних транспортних засобів з гібридним акумуляторно-суперконденсаторним джерелом [...]
  • Наукове співробітництво КПІ імені Іго... Наукове співробітництво КПІ імені Ігоря Сікорського та Технічного університету Центрального Гессена Незважаючи на війну КПІ імені Ігоря Сікорського продовжує наукове співробітництво з  Технічним університетом Центрального Гессена. В рамках цього співробітництва останні півроку аспірантка кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ганна Землянухіна провела, виконуючи дослідження за [...]

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования