Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Відкриття літньої серії ігор «Що? Де? Коли?»

Відкриття літньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року на кафедрі „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” відбудеться 16 квітня 2021 року о 18:00 за посиланням

meet.google.com/otp-rgcm-dtt.

Додатково буде проводитися онлайн-трансляція гри на YouTube-каналі кафедри https://www.youtube.com/aemsep.

Запрошуються всі команди, члени, випускники та гості інтелектуального клубу.

У першій відбірковій грі перший раз буде грати “молода” команда «Потенціал» на чолі з капітаном Миколою Філоненко.  Ця команда щойно приєдналася до нашого інтелектуального клубу, тому побажаємо їй успіхів та цікавої гри.

Закликаємо прийняти участь у грі і задати студентам питання за фахом, заповнивши гугл-форму! Питання повинні бути на логіку і міркування, і такими, щоб студенти могли на них відповісти за 1 хвилину роздумів.

Від організаторів ігор:

“Шановні члени та гості нашого інтелектуального клубу. В літній серії Ігор «Що? Де? Коли?» на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу кращій гравець кожної гри, якого як завжди буде вибирати пан Зайченко, окрім цікавої книги також отримає мікроконтролер Arduino Uno для реалізації власних проектів по системам автоматизації. Кращій гравець літньої серії отримає символ нашого клубу – дерев’яну сову та мікроконтролер Raspberry Pi 4. Грайте в нашому клубі та перемагайте!”

Поточна рейтингова таблиця

Відео з фіналів попередніх серій.

Долучайтеся до телеграм-чату гри для того, щоб стежити за останніми новинами клубу на кафедрі.

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти