Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Відкриття літньої серії ігор «Що? Де? Коли?»

Відкриття літньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року на кафедрі „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” відбудеться 16 квітня 2021 року о 18:00 за посиланням

meet.google.com/otp-rgcm-dtt.

Додатково буде проводитися онлайн-трансляція гри на YouTube-каналі кафедри https://www.youtube.com/aemsep.

Запрошуються всі команди, члени, випускники та гості інтелектуального клубу.

У першій відбірковій грі перший раз буде грати “молода” команда «Потенціал» на чолі з капітаном Миколою Філоненко.  Ця команда щойно приєдналася до нашого інтелектуального клубу, тому побажаємо їй успіхів та цікавої гри.

Закликаємо прийняти участь у грі і задати студентам питання за фахом, заповнивши гугл-форму! Питання повинні бути на логіку і міркування, і такими, щоб студенти могли на них відповісти за 1 хвилину роздумів.

Від організаторів ігор:

“Шановні члени та гості нашого інтелектуального клубу. В літній серії Ігор «Що? Де? Коли?» на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу кращій гравець кожної гри, якого як завжди буде вибирати пан Зайченко, окрім цікавої книги також отримає мікроконтролер Arduino Uno для реалізації власних проектів по системам автоматизації. Кращій гравець літньої серії отримає символ нашого клубу – дерев’яну сову та мікроконтролер Raspberry Pi 4. Грайте в нашому клубі та перемагайте!”

Поточна рейтингова таблиця

Відео з фіналів попередніх серій.

Долучайтеся до телеграм-чату гри для того, щоб стежити за останніми новинами клубу на кафедрі.

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования