Майбутні магістри, час підоготуватися до ЄВІ, ЄФВВ!

16 червня у особистих кабінетах учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з’явились запрошення, на яких зазначений час та адреса того закладу, де будете складати саме ви!

Зверніть увагу! ЄВІ\ЄФВВ буде проходити у дві сесії – о 10:00 та 14:00. О котрій саме будете складати ви, зазначено у запрошенні. Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9:15 / о 13:15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.

Як знайти запрошення?
• Перейти за посиланням.
• Зазначити номер екзаменаційного листка та пін-код.
• Обрати 2020 рік.
• Виконати просту арифметичну процедуру і зайти до кабінету.
• У кабінеті вам потрібно перейти на вкладинку «Запрошення».

Де взяти номер та пін листка?
• В «Електронному кампусі» для вас завантажена сканована копія, на якій наявні всі ці відомості.
Запрошення потрібно РОЗДРУКУВАТИ та взяти з собою до пункту тестування.
• Якщо у вас виникли проблеми, звертайтесь до відбіркової комісії вашого факультету/інституту за телефоном гарячої лінії.

Що потрібно взяти з собою?
• екзаменаційний листок (обов’язково оригінал з мокрою печаткою та підписом);
• документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка, закордонний паспорт, безтермінова посвідка на постійне місце проживання – причому це має бути той самий документ, який вказаний у вас у екзаменаційному листку);
• маска або респіратор;
• антисептики;
• пляшка з прозорою водою без наліпок на пляшці;
• чорна ручка (при автоматизованій перевірці зчитується ВИКЛЮЧНО чорне чорнило).

Смартфони, розумні годинники, розумні окуляри, браслети-трекери, навушники та інші гаджети потрібно буде залишити біля входу до приміщення або віддати на зберігання відповідальному за пункт.

Основна сесія ЄВІ – 1 липня, основна сесія ЄФВВ – 3 липня.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення