Практика магістрів 2 року навчання у 2020 р.

Шановні студенти магістратури першого року навчання!

У відповідності до наказу № 1-350 від 11.12.2019 р. Про організаціюпрактики студентів та аспірантів у 2020 р., практика магістрів 2 року навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою, відбуватиметься в період з 01.09.2020 р. по 26.10.2020 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського має ряд комплексних договорів з підприємствами м. Києва, діяльність яких є спорідненою обраній вами спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Відповідальні за практику по ваших кафедрах розподілять студентів-магістрів на майбутні місця проходження практики вже найближчими днями. Ті студенти, які бажають проходити переддипломну практику не за місцем розподілення, призначеним кафедрою, повинні терміново звернутись до відповідальних за практику ваших кафедр з питанням про можливість підписання індивідуальних договорів на проходження практики на інших підприємствах.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення