ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інноваційний проект 3D-будівництва

Інноваційний проект масового будівництва за технологіями 3d друку

Засновник стартапу LineBar Костянтин Барашкин представив інноваційний проект будівництва за технологією 3D-друку – запатентовану технологію будівництва, і запросив студентів та випускників нашої кафедри приєднатись до команди розробників мобільного робота для будівництва.

Метою LineBar є автоматизація процесу будівництва для більш швидкого, міцного та дешевшого будівництва споруд будь-якої форми, розмірів та призначення методом 3D друку. Для досягнення мети розроблено та запатентовано високотехнологічний метод 3D-друку.

Детальніше про інноваційний проект масового будівництва читайте у файлі.

Короткий опис стану розвитку наведено далі.

На даний момент запатентовано технологію, пройдено 2 акселератори, проведено пошук інвесторів, заключено договір про використання технології міжнародною некомерційною організацією та багато ін. Наразі процес знаходиться в розробці прототипу в На ппмасштабі 1:4.

На першому етапі роботи планується зорієнтуватися на малоповерхових будівництвах, таких як будь то жилые, торговые или офисные здания, премиальный уровень, высочайшее качество и длительный срок эксплуатации будут гарантированы нашим клиентам.

Планується завершити сборку прототипу весною-літом, для цього збирається команда ентузіастів розробників системи позиціонування 3D-принтеру.

Також, на першому етапі ми будемо виступати в якості субпідрядника для будівництва “коробки” будівлі. Отримавши досвід в будівництві будівель нашою технологією, LineBar вийде на повномасштабний будівельний ринок, здійснюючи повний спектр будівельних робіт.

Також LineBar має намір вплинути на глобальну проблему нестачі адекватних умов для життя, допомагаючи малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, і постраждалим від природних катаклізмів, зводячи для них дешеве і якісне житло. Наша технологія є універсальною – ціна залежить від матеріалу друку.

Будівництво 3D принтером тільки починає розвиватися і існує кілька компаній, які ведуть діяльність у цій сфері. У кожної з них свій підхід і видозмінена технологія.

Сьогодні, нашими прямими конкурентами є компанії по будівельної 3D друку, такі як Apis-cor, Cybe і Icon. Також, непрямими конкурентами є будівельні компанії, які ведуть будівельний процес використовуючи стандартні і неефективні матеріали і методи будівництва, при цьому мають великий досвід і клієнтуру.

Наша технологія 3D друку є більш технологічною, швидкою і легкою ніж у конкурентів, тому у нас буде технологічна перевага. Також ми зможемо друкувати багатоповерхові і великі комерційні / складські / житлові та інші об’єкти, що безсумнівно виводе технологію друку на інший, більш глобальний ринок.

Вимоги до кандидатів:

Уміння програмувати мікроконтролери (Arduino та STM 32)

Розуміння мов програмування С та Python

Володіння англійською мовою Знание английского языка вітається

Уміння швидко вчитися. Чогось не знати – це абсолютно нормально; головне – вміння швидко знаходити відповіді!

Задача: робота в дружній команді над системою позиціонування 3D-принтеру, який виконано у вигляді маніпулятору, що розміщено на гусеничному ходу. Головна задача, яка стоїть перед розробниками, – поєднати 12 крокових двигунів в одному коді та добитися точності в системі позиціонування (похибка 1-3мм).

Similar posts
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]
  • New cycle of seminars from Siemens Новий цикл семінарів від SIEMENS Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу продовжує співпрацю із компанією Siemens і запрошує всіх бажаючих доєднатися до циклу семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». Зареєструватися на серію семінарів можна заповнивши до 06.09.2024 року Google-форму за посиланням: https://forms.gle/RNAkz9h8wZkj66ZB8 Після формування групи час та посилання на Zoom-конференцію будуть розіслані на [...]
  • Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні... Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні вступника. Сьогодні, 29 червня 2024 р., біля головного корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся день вступника. Цей захід був організований задля надання можливості  абітурієнтам отримати інформацію про освтні програми, кафедри та факультети нашого університету. В заході прийняли участь представники 9 навчально-наукових інститутів та 14 факультетів КПІ. Інтерес до спеціальності [...]
  • День вступника. Відчуй КПІ! День вступника. Відчуй КПІ! Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня з 10:00 до 15:00 навпроти головного входу до 1-го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37), відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, [...]
  • День відкритих дверей 18 травня 2024 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг роботи [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти