факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Інноваційний проект 3D-будівництва

Інноваційний проект масового будівництва за технологіями 3d друку

Засновник стартапу LineBar Костянтин Барашкин представив інноваційний проект будівництва за технологією 3D-друку – запатентовану технологію будівництва, і запросив студентів та випускників нашої кафедри приєднатись до команди розробників мобільного робота для будівництва.

Метою LineBar є автоматизація процесу будівництва для більш швидкого, міцного та дешевшого будівництва споруд будь-якої форми, розмірів та призначення методом 3D друку. Для досягнення мети розроблено та запатентовано високотехнологічний метод 3D-друку.

Детальніше про інноваційний проект масового будівництва читайте у файлі.

Короткий опис стану розвитку наведено далі.

На даний момент запатентовано технологію, пройдено 2 акселератори, проведено пошук інвесторів, заключено договір про використання технології міжнародною некомерційною організацією та багато ін. Наразі процес знаходиться в розробці прототипу в На ппмасштабі 1:4.

На першому етапі роботи планується зорієнтуватися на малоповерхових будівництвах, таких як будь то жилые, торговые или офисные здания, премиальный уровень, высочайшее качество и длительный срок эксплуатации будут гарантированы нашим клиентам.

Планується завершити сборку прототипу весною-літом, для цього збирається команда ентузіастів розробників системи позиціонування 3D-принтеру.

Також, на першому етапі ми будемо виступати в якості субпідрядника для будівництва “коробки” будівлі. Отримавши досвід в будівництві будівель нашою технологією, LineBar вийде на повномасштабний будівельний ринок, здійснюючи повний спектр будівельних робіт.

Також LineBar має намір вплинути на глобальну проблему нестачі адекватних умов для життя, допомагаючи малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, і постраждалим від природних катаклізмів, зводячи для них дешеве і якісне житло. Наша технологія є універсальною – ціна залежить від матеріалу друку.

Будівництво 3D принтером тільки починає розвиватися і існує кілька компаній, які ведуть діяльність у цій сфері. У кожної з них свій підхід і видозмінена технологія.

Сьогодні, нашими прямими конкурентами є компанії по будівельної 3D друку, такі як Apis-cor, Cybe і Icon. Також, непрямими конкурентами є будівельні компанії, які ведуть будівельний процес використовуючи стандартні і неефективні матеріали і методи будівництва, при цьому мають великий досвід і клієнтуру.

Наша технологія 3D друку є більш технологічною, швидкою і легкою ніж у конкурентів, тому у нас буде технологічна перевага. Також ми зможемо друкувати багатоповерхові і великі комерційні / складські / житлові та інші об’єкти, що безсумнівно виводе технологію друку на інший, більш глобальний ринок.

Вимоги до кандидатів:

Уміння програмувати мікроконтролери (Arduino та STM 32)

Розуміння мов програмування С та Python

Володіння англійською мовою Знание английского языка вітається

Уміння швидко вчитися. Чогось не знати – це абсолютно нормально; головне – вміння швидко знаходити відповіді!

Задача: робота в дружній команді над системою позиціонування 3D-принтеру, який виконано у вигляді маніпулятору, що розміщено на гусеничному ходу. Головна задача, яка стоїть перед розробниками, – поєднати 12 крокових двигунів в одному коді та добитися точності в системі позиціонування (похибка 1-3мм).

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.