факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Кар’єрний захід BEST Point of View

Про організацію та проведення кар’єрного заходу в форматі спід-дейтінг «BEST Point of View»

“Best point of view”. З метою посилення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді, сприяння налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомлення з можливостями професійного розвитку,

НАКАЗУЮ:

1. Провести в КШ ім. Ігоря Сікорського з 16 по 19 березня 2020 р. кар’єрний захід в форматі спід-дейтінг «BEST Point of View» (далі – Захід).
2. Затвердити склад оргкомітету з проведення Заходу (Додаток 1).
3. Затвердити програму проведення Заходу (Додаток 2).
4. Деканам факультетів/ директорам інститутів та керівникам структурних підрозділів сприяти участі студентів та надавати допомогу в організації проведення Заходу.
5. Провести Захід в приміщенні Малого залу ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського (32 корпусу).
6. Начальнику відділу сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри Пожарській Н.М. здійснити координацію проведення Заходу.
7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити проведення Заходу необхідним технічним обладнанням.
8. Директору НТО «КПІ-Телеком» Ілляшенку А.М. забезпечити проведення в приміщенні Малого залу ЦКМ (32 корпус) бездротового доступу до мережі інтернет за технологією wi-fi.
9. Директору Навчально-практичного центру «Медіалабораторія КШ» організувати фото- зйомку з подальшим висвітленням Заходу в університеті.

Детальніше – в тексті наказу.

Також дивитесь новини Best у телеграм-каналі: https://t.me/s/bestkyiv/

BEST Point of View – місце, де ти познайомишся з успішними компаніями, дізнаєшся на що вони звертають увагу при відборі працівників та зможеш поставити питання HRам.

У межах проекту відбудуться зустрічі за такими напрямками:

16.03 – Data Science

17.03 – Software Development

18.03 – Hardware Engineering

19.03 – Marketing&Economics

Подати заявку: http://bit.ly/2T0on3q

Детальніше: https://www.t.me/bestkyiv

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери