ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Кар’єрний захід BEST Point of View

Про організацію та проведення кар’єрного заходу в форматі спід-дейтінг «BEST Point of View»

“Best point of view”. З метою посилення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді, сприяння налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомлення з можливостями професійного розвитку,

НАКАЗУЮ:

1. Провести в КШ ім. Ігоря Сікорського з 16 по 19 березня 2020 р. кар’єрний захід в форматі спід-дейтінг «BEST Point of View» (далі – Захід).
2. Затвердити склад оргкомітету з проведення Заходу (Додаток 1).
3. Затвердити програму проведення Заходу (Додаток 2).
4. Деканам факультетів/ директорам інститутів та керівникам структурних підрозділів сприяти участі студентів та надавати допомогу в організації проведення Заходу.
5. Провести Захід в приміщенні Малого залу ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського (32 корпусу).
6. Начальнику відділу сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри Пожарській Н.М. здійснити координацію проведення Заходу.
7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити проведення Заходу необхідним технічним обладнанням.
8. Директору НТО «КПІ-Телеком» Ілляшенку А.М. забезпечити проведення в приміщенні Малого залу ЦКМ (32 корпус) бездротового доступу до мережі інтернет за технологією wi-fi.
9. Директору Навчально-практичного центру «Медіалабораторія КШ» організувати фото- зйомку з подальшим висвітленням Заходу в університеті.

Детальніше – в тексті наказу.

Також дивитесь новини Best у телеграм-каналі: https://t.me/s/bestkyiv/

BEST Point of View – місце, де ти познайомишся з успішними компаніями, дізнаєшся на що вони звертають увагу при відборі працівників та зможеш поставити питання HRам.

У межах проекту відбудуться зустрічі за такими напрямками:

16.03 – Data Science

17.03 – Software Development

18.03 – Hardware Engineering

19.03 – Marketing&Economics

Подати заявку: http://bit.ly/2T0on3q

Детальніше: https://www.t.me/bestkyiv

Similar posts
  • Факультет електроенерготехніки та авт... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн 🔸 Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 🔸 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як [...]
  • Курси в Рочестерському університеті (... Курси в Рочестерському університеті (Нью-Йорк, США) З цього року студенти кафедри мають шанс безкоштовно проходити онлайн-курси в Рочестерському університеті технологій (Roschester Institute of Technology, RIT), NY. Студенти бакалаврату, які успішно пройшли курси Теорії автоматичного керування (студенти 3-4 курсів), а також студенти магістратури можуть пройти курс Мехатроніки, а студенти магістратури і аспірантури можуть подаватися на курси [...]
  • Підготовчі курси КПІ Підготовчі курси КПІ Підготовчі курси КПІ, який вже багато років поспіль є лідером вищої технічної освіти в Україні, це запорука успішного складання ЗНО і ДПА. Система підготовки вступників працює вже понад 20 років, і за цей час більш як 100 тисяч наших слухачів стали студентами найкращих ЗВО України. Очно чи дистанційно, розгорнуто чи оперативно, починаючи [...]
  • Написання мотиваційного листа при вст... Написання мотиваційного листа при вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського З дня оголошення про написання мотиваційного листа при вступі і до сьогодні приймальна комісія КПІ щодня отримує безліч запитань: а які вимоги, а як звертатися, чи потрібно писати адресу та багато-багато інших типових питань. Нижче ми наводимо основні вимоги до написання мотиваційних листів та відповіді [...]
  • Реєстрація електронних кабінетів всту... Реєстрація електронних кабінетів вступників у 2022 р 📌 Шановні вступники, з 01 липня 2022 розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників у 2022 р та завантаження необхідних документів на офіційному сайті Вступної кампанії vstup.edbo.gov.ua. 📌 Просимо звернути увагу на процедуру завантаження документів та перевірити актуальність e-mail і номера телефону! 📌 Міністерство освіти та науки України підготувало відеокерівництво [...]

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти