Кращі студенти восени 2019

Вітаємо кращих студентів зими 2019 року

Вітаємо кращих студентів, стипендіатів за результатами зимової сесії 2019/2020 навчального року кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу!
Також висловлюємо щиру подяку педагогічному складу шкіл та коледжів за високий рівень та якість підготовки їхніх випускників, які поступили та навчаються на кафедрі АЕМС-ЕП.

За результатами щосеместрового конкурсу успішно здали зимову сесію в 2019/2020 навчнальному році наступні студенти 1-6 курсів.

Список стипендіатів 2020 року (зима) кафедри АЕМС-ЕП

Кафедра забезпечена сучасною та постійно оновлюваною лабораторною базою, має широкий колектив досвідчених викладачів у різних сферах промислової автоматизації та автоматизації електромеханічних систем, та надає можливість навчання за програмою подвійного диплому за кордоном.
Завдяки цьому випускники магістратури, які пройшли повноцінний процес навчання, – стають якісно підготовленими фахівцями за спеціалізацією, які користуються постійно зростаючим попитом на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.

Детальнішу інформацію про працевлаштування, проходження практики, написання випускних робіт та багато іншого дивитесь за посиланнями, на каналі YouTube, а також в інших соціальних мережах.

Корисні швидкі посилання.

Ми вітаємо всіх стипендіатів та закликаємо не втрачати надію тих, хто не попав до списку. Пам’ятайте, що кожний семестр розподіл змінюється та залежить в першу чергу від Вашої зацікавленості.

З найкращими побажаннями

склад кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.