2-га IEEE конференція MEES’19

Конференція MEES’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Конференція MEES’19 вже вдруге пройшла у місті Кременчуг, цього разу 23-25 вересня 2019 року.

Представлені роботи:

1. Observer-based Sensorless Control of PMSM
    Olga Tolochko, Oleksii Burmelov and Daniil Danilov
  2. Partially feedback linearizing DC-link voltage controller for three-phase shunt active power filters
    Sergei Peresada, Yurii Zaichenko and Yevhen Nikonenko
  3. Adaptive position control and self-commissioning of the interior permanent magnet synchronous motors
    Sergei Peresada, Victor Reshetnyk, Yevhen Nikonenko and Dmytro Rodkin
  4. Study of AC pulse converters with active and active-inductive load
    Vladyslav Mykhailenko, Sergiy Buryan, Galyna Mikhnenko, Julia Chunyk, Olga Tcharniak and Iryna Bashyrova
  5. Analysis of the Energy Efficiency of Pressure Stabilization Cascade Pump System
    Mykola Pechenik, Serhii Burian, Mykola Pushkar and Hanna Zemlianukhina

Робочі напрямки конференції:

• Електромеханіка – електричні машини та актюатори, діагностика, моніторинг
  • Електротехнічні та енергетичні системи – сучасні тенденції у розвитку електричних мереж (розподілених систем генерування та smart grids), відновлюваних та альтернативних джерел енергії
  • Промислова економіка – проектування, виробництво та моделювання напівпровідникових пристроїв та перетворювачів
  • Моделювання в електротехніці
  • Електротехнічна освіта, навчальні технології
  • Промислове виробництво та Промисловість 4.0

Конференція MEES є IEEE конференцією, результати якої вносяться до бази даних Scopus.

Огляд конференції

Інститут Електромеханіки, енергозбереження та систем керування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського щиро запрошує прийняти участь в International Conference “Modern electrical and energy systems” (MEES 2019) September 23-25, 2019, Kremenchuk, Ukraine.
Головна мета конференції – спілкування вчених та представників промислових галузей України та інших держав, обговорення нових сучасних технічних винаходів стосовно тематики конференції.

Фотокартки з конференції:

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.