Співпраця у підготовці робіт до МАН

Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Пропонуємо вчителям фізики сумісне керівництво підготовкою науково-дослідницьких робіт для Малої академії наук з учнями, які планують продовжити навчання у ВУЗі за технічною спеціальністю. Ми можемо запропонувати кваліфікованих керівників з науковим ступенем кандидата технічних наук, цікаві теми досліджень в області електромеханіки, автоматизації, електромобілів, і надати можливість провести дослідження на сучасному обладнанні міжнародних компаній.
Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.