Співпраця у підготовці робіт до МАН

Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Пропонуємо вчителям фізики сумісне керівництво підготовкою науково-дослідницьких робіт для Малої академії наук з учнями, які планують продовжити навчання у ВУЗі за технічною спеціальністю. Ми можемо запропонувати кваліфікованих керівників з науковим ступенем кандидата технічних наук, цікаві теми досліджень в області електромеханіки, автоматизації, електромобілів, і надати можливість провести дослідження на сучасному обладнанні міжнародних компаній.
Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення