Конференція ESARS-18 в Ноттінгемі

Конференція ESARS в Ноттінгемі

Наші викладачі прийняли участь в роботі міжнародної конференції від IEEE, що відбулася 7-9 листопада 2018 року (Конференція ESARS в Ноттінгемі – 5th International Conference on Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship Propulsion and Road Vehicles) у конференц-центрі Східного Мідлендса, Університет Ноттінгему, Великобританія.

Конференція присвячена новітнім розробкам електромеханічних систем електролітаків, електропотягів, електрокораблів та електромобілів, зокрема передовим методам керування та автоматизації електротранспорту, більш чистим технологіям в електротранспорті тощо.

Від нашої кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М., к.т.н. доц. Ковбаса С. М. та магістрант Ніконенко Є. О. сумісно з професором Ноттінгемського університету Божко С. В. підготовили роботу на тему “Пряме векторне керування асинхроним двигуном на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора” (‘Direct vector control of induction motors based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’), доповідь зробив к.т.н. доц. Ковбаса С. М.

Програма конференції – за посиланням.

Звіт з попередньої конференції ESARS, що проходила у м. Тулуза, Франція в 2016 році – за посиланням.

Фото з конференції:

IMG_3598

Випускник кафедри професор Ноттінгемського університету Божко С. В. на відкритті конференції

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення